Handmade – oryginalne grafiki

Prawdopodobnie pierwsza taka marka…

Tworzę autorskie wzory Wyszukwianki. Wyszukiwanki znane są do tej pory z książek dla dzieci. To po prostu wielowątkowe ilustracje, które dają możliwość swobodnej interpretacji i tworzenia własnych opowieści, łączenia wątków. To nieograniczona niczym przygoda dla wyobraźni. ha! ha! to pierwsza marka, która przeniosła taki rodzaj illustracji na tkaniny i dzianiny tworząc z nich produkty użytkowe. Odręczne ilustracje na wzorach pozwalają ci cieszyć się sztuką na użytkowych produktach. Wasze dzieci rozwijają się i uczą przez zabawę.

zamów wyjątkową pościel

Handmade – kreatywny produkt

Produkty ha! ha! to użytkowe tekstylia, ale dzięki swojej grafice są także kreatywną książką, zabawką! Można dzięki niej wymyślać bajki i historyjki, ale także uczyć się słów, bawić, grać, wyszukiwać, tworzyć komiksy, robić zabawy sensoryczne i wiele, wiele ciekawych aktywności, którymi wciąż się dzielimy z Wami.

Wierzymy w ha! ha! w wyobraźnię, że jest to zasób, dzięki któremu dziecko zdobywa kompetencje emocjonalne i społeczne. Wyobraźnia kształtuje plastycznie mózg dziecka. O jej rozój możecie dbać poprzez swobodną zabawę, wspólne fantazjowanie, opowiadanie i ćwiczenie spostrzegawczości. Dzięki naszym produktom, otuli Was wyobrażnia i pozwoli odkryć niewydeptane ścieżki.

Ilustracje, jak z książek

Szyte na zamówenie

Szyjemy zazwyczaj na konkretne zamówienia Klienta, chociaż posiadamy też produkty “od ręki”. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby produkt był uszyty z najwyższą dbałością. Nasze produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów, posiadających atesty bezpieczeństwa, w tym certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Wszystkie produkty nadają się do prania w pralce. Oczywiście całość wymyślona, wydrukowana i uszyta jest w Polsce. Współpracuję z lokalną pracownią krawiecką.

ZAmów produkt, dopasowany do twoich potrzeb
Wiola Wołoszyn / Blog

Recenzja Mat Góry i Miasto 

Cudo!!!
Do tego te ilustracje takie książkowe!

Sroka o / Blog
Twórczywo Ledony / You Tube